Koti
Merkki- ja kirjatilaukset
Historiasivut
Johtokunta
Säännöt
Kuvia
Lehdet
Kokouspöytäkirjat
Liity jäseneksi
Jäsenmaksu
Joensuu 2010
Tuusula 2013

Sukuseura Facebookissa

Päivitys 8.2.2017

 

Hallitus 2013-2016

Jäsen

Riitta Kotilainen, Heinäveden sukuhaara

Pellervonkatu 2 C 46, 33540 Tampere

040-507 2347

riittaskotilainen@surfnet.fi

Puheenjohtaja

Ahti Pohjonen, Kivijärven sukuhaara

Lähderanta 20 E 8, 02720 Espoo

040-522 4401

ahti.i.pohjonen@gmail.com

Varajäsen

Anna-Riitta Piilonen, Heinäveden sukuhaara

Mustaniemenrinne 2 B, 00760 Helsinki

050-325 0745

anna-riitta.piilonen@elisanet.fi

 

Taloudenhoitaja, osoiterekisteri

Anneli Wallenius, Pielisjärven sukuhaara

Sinikuja 1 C, 01620 Vantaa

050-591 4557

anneli.wallenius@kotilaiset.fi

 

Kotilaisten suku -lehti, päätoimittaja

Lauri Kotilainen, Pielisjärven sukuhaara

Karnaistenkatu 45 A 8, 08100 Lohja

+358 40 548 3820

lauri@kotilaiset.fi

 

Verkkopalveluvastaava (internetsivut)

Ismo Kotilainen, Kivijärven sukuhaara

Ilvestie 4, 17500 Padasjoki

044-021 0665

ismo.kotilainen@suomi24.fi

 

varajäsen

Leena Carpén, Heinäveden sukuhaara

Haltijatontuntie 35 B, 02200 Espoo

050-376 7404

leena.carpen@vtt.fi

 

Jäsen

Juhani Enberg, Kivijärven sukuhaara

Klupukuja 2, 21360 Lieto as.

02-248 2043

juhani.enberg@gmail.com

 

Jäsen

Ulla Kotilainen-Wallén, Heinäveden sukuhaara

Skeppargatan 3 bostad 1, 22100 Mariehamn

040-968 6449

ullaleena.wallen@gmail.com

 

Jäsen

Oili Reinikainen, Kivijärven sukuhaara

Kansakoulukatu 2-10 D, 04400 Järvenpää

045-353 1947

oilikainen@hukassa.com