Koti
Merkki- ja kirjatilaukset
Historiasivut
Johtokunta
Säännöt
Kuvia
Lehdet
Kokouspöytäkirjat
Liity jäseneksi
Jäsenmaksu
Joensuu 2010
Tuusula 2013

Sukuseura Facebookissa

Päivitys 11.11.2019

 

Hallitus 2019-2022

Jäsen

Riitta Kotilainen, Heinäveden sukuhaara

Pellervonkatu 2 C 46, 33540 Tampere

040-507 2347

riittaskotilainen@surfnet.fi

Puheenjohtaja

Ahti Pohjonen, Kivijärven sukuhaara

Lähderanta 20 E 8, 02720 Espoo

040-522 4401

ahti.i.pohjonen@gmail.com

Varajäsen

Anna-Riitta Piilonen, Heinäveden sukuhaara

Mustaniemenrinne 2 B, 00760 Helsinki

050-325 0745

anna-riitta.piilonen@elisanet.fi

 

Jäsen

Eljas Kotilainen, Ylä-Savon sukuhaara

Kirmantie 526, 74520 Iisalmi

045-605 6516

eljas.kotilainen@gmail.com

 

Kotilaisten suku -lehti, päätoimittaja; jäsenrekisterin ylläpitäjä

Lauri Kotilainen, Pielisjärven sukuhaara

Karnaistenkatu 45 A 8, 08100 Lohja

+358 40 548 3820

lauri@kotilaiset.fi

 

Verkkopalveluvastaava (internetsivut)

Ismo Kotilainen, Kivijärven sukuhaara

Ilvestie 4, 17500 Padasjoki

044-021 0665

ismo.kotilainen@gmail.com

 

varajäsen

Leena Carpén, Heinäveden sukuhaara

Haltijatontuntie 35 B, 02200 Espoo

050-376 7404

leena.carpen@vtt.fi

 

Sihteeri

Juhani Enberg, Kivijärven sukuhaara

Klupukuja 2, 21360 Lieto as.

02-248 2043

juhani.enberg@gmail.com

 

Jäsen

Ulla Kotilainen-Wallén, Heinäveden sukuhaara

Sankaritie 1 B 29, 00320 Helsinki

040-968 6449

ullaleena.wallen@gmail.com

 

Taloudenhoitaja

Oili Reinikainen, Kivijärven sukuhaara

Kansakoulukatu 2-10 D, 04400 Järvenpää

045-353 1947

oilikainen@hukassa.com